ورود هواپیمایی MD موجب تحول در صنعت هوایی کشور شده است

 

رئیس هواپیمایی تابان شعبه مشهد:

ورود هواپیمایی MD موجب تحول در صنعت هوایی کشور شده است

 

رئیس هواپیمایی تابان شعبه مشهد:

ورود هواپیمایی MD موجب تحول در صنعت هوایی کشور شده است

خبرگزاری پانا : رئیس هواپیمایی تابان شعبه مشهد گفت:با توجه به تحریم های موجود وخروج هواپیمایی توپولوف از ناوگان هوایی کشور،ورود هواپیماهای MD موجب تحول وکار عظیمی در صنعت هوایی کشور شده است.

 

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری خراسان رضوی، حسین عبدالله پور در حاشیه بازدید از ستاد تسهیلات نوروزی استان با توجه به برخی مشکلات در خصوص کمبود هواپیما که به علت تحریم می باشد،افزود:شرکت هواپیمایی تابان در حال حاضر 5 فروند هواپیما بوئینگ MD خریداری کرده است که واگذاری آنها در 25 اسفندماه باید صورت گرفته است،اما به علت برخی حواشی وتحریم های اعمال شده تحویل این هواپیما ها بعد از تعطیلات نوروز واگذار شده است.

وی ضمن اشاره به پشتیبانی، اداری، مالی، خدماتی وعملیاتی دولت مردان در خصوص خرید هواپیما ادامه داد: مراحل اولیه خرید 5 فروند هواپیما ایرباس انجام شده است که تا قبل از آغاز تعطیلات تابستانی دارد ناوگان هوایی این شرکت خواهد شد که با این امر تعداد هواپیماهای موجود به 8 تا 10 فروند خواهد رسید.
عبدالله پور ضمن اشاره به خرید هواپیما MD واعزام خلبانان ایرانی جهت آموزش،اذعان کرد: شرکت هواپیمایی تابان در 2 نوبت 10 نفره، 20 خلبان را جهت اخذ گواهینامه وآموزش های لازم جهت پرواز با هواپیمای خریداری شده فوق به یک کشور اروپایی وبرای هر خلبان 30 تا 35 هزار یورو هزینه کرده است تا در هنگام تحویل و ورود این هواپیما ها به کشور،خلبانان فوق با تسلط کامل بتوانند پرواز را به بهترین نحو انجام دهند.
همچنین وی ادامه داد: تاخیرات از یک ماه گذشته شروع شده که علت آن تعویض وجایگزینی هواپیمایی است که به تعویق افتاده واین امر نیازمند صرف زمان است تا تاخیات کم تر شود، البته ایجاد تاخیر در قید شرکت های هوایی وجود دارد.
رئیس هواپیمایی تابان شعبه مشهد افزود:در حال حاضر شرکت هواپیمایی تابان روزانه با 3 هواپیما نسبت به پرواز در خطوط مختلف هوایی اقدام می نماید ومسیرها شامل تهران، شیراز، خرم آباد، اهواز، طبس، دبی، سوریه واصفهان می باشد.
وی با اشاره به وجود برخی مشکلات در دفتر مرکزی مشهد مبنی بر اینکه سعی شده تا آنها حل شود،اظهار داشت: دفتر مرکزی مشهد سعی دارد تا پروازهایی که به دلیل وجود برخی مشکلات بصورت یک طرفه یا کنسل شده بود را دوباره راه اندازی نماید تا اسباب راحتی ورضایتمندی مسافر را فراهم آورد.
وی با اشاره به حضور گردشگران در شهر مقدس مشهد واینکه هیچگاه این شهر از زائر وگردشگر خالی نیست،ادامه داد: در ماه مبارک رمضان سال گذشته با حضور دکتر رحیمی معاون رئیس جمهور در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد بزرگترین آشیانه فنی- مهندسی هواپیمایی، با زیربنای 10 هزار متر مربع با هزینه 5 میلیارد تومان افتتاح شده است.
عبدالله پور ضمن اشاره به روبه رشد بودن صنعت هوایی کشور، در خصوص شرکت هواپیمایی تابان ابراز امیدواری کرد وخاطر نشان کرد: هواپیمایی تابان در نظر دارد تا ضمن نزدیک شدن به استاندارد های بین المللی روز در خصوص استاندارد سازی وارتقای سطح رضایتمندی مسافران اقدام نماید.
وی در ادامه افزود: این شرکت آمادگی دارد تا خود را با استانداردهای روز مطابقت دهد تا بتواند در خصوص سفر ایمن گام های موثری را بردارد.
/ 1 نظر / 26 بازدید
guisan

سلام ، انشا‌الله که روزه همه قبول باشد. ماه رمضان آمد و رفت ولی‌ ما یارانه ندیدیم. باز هم شکر خدا را که با نان و ماست افطار کردم. افطار من را یا دادند به حزب‌الله یا به آقای مشایی و فامیل عزیزش آقای احمدی‌نژاد تا چند میلیارد تومن پول تو جیبی‌ داشته باشند وقتی‌ میروند مسافرت تاجیکستان،قزقستان و جاهای دیگه که ملت بی‌ دین و خدا هستند.